Lekarz Psychiatra lub lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Oferta pracy dodana przez: Administracja TUWI.PL, w dniu: 2020-10-01

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

W związku z rozszerzeniem działalności leczniczej o obszar Trójmiasta, Grupa Medyczna MEDILIFE zaprasza do współpracy lekarzy psychiatrów lub lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii, zainteresowanych współpracą w nowo tworzonym Gabinecie w Gdyni przy ul.  Abrahama Antoniego.

W ramach posiadanych kompetencji oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość podjęcia z nami współpracy m.in. w ramach Prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Rozwoju Osobistego, Zespołu Leczenia Środowiskowego oraz Prywatnej Poradni Terapii Uzależnień.

Oferujemy pracę w stabilnym Zespole Medycznym z ponad 18 letnim doświadczeniem, rekomendacją ze strony Pacjentów oraz bardzo dobrą reputacją.

Poszukujemy do pracy lekarzy z wysoką kulturą osobistą, empatią, zaangażowanego w pracę z Pacjentami, z gotowością do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Opis stanowiska:

  • konsultacje lekarskie Pacjentów i ich Rodzin,
  • nadzór nad procesem leczenia,
  • kontrola stanu zdrowia Pacjentów,
  • tworzenie i kontrola dokumentacji medycznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub kontrakt,
  • elastyczne godziny pracy,
  • gwarantowane wynagrodzenie zgodne z ustalonym harmonogramem pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • superwizję zespołu,
  • możliwość zbudowania własnej bazy Pacjentów,
  • możliwość budowy własnych programów leczenia zdrowia psychicznego z jednoczesnym wsparciem i promocją Państwa działań z naszej strony.
    Dla osób zainteresowanych współpracą zapewniamy szkolenie związane z obejmowanym stanowiskiem oraz wsparcie merytoryczne doświadczonego lekarza specjalisty, zwłaszcza w początkowym okresie pracy.

  • Wymagania:
  • specjalizacja z psychiatrii lub lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii,
  • mile widziane doświadczenie pracy z Pacjentem i ich Rodzinom.

Osoby zainteresowane ofertą współpracy proszone są o kontakt:

Biuro Medyczne MEDILIFE

Anna Stacholec

tel. 606-601-140

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 606-601-140

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGdynia.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty