Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Oferta pracy dodana przez: Hr Madkom, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Hr Madkom, w dniu: 2021-04-08

Pełna treść ogłoszenia:

Na co dzień jesteśmy jednym z największych sklepem internetowym w Polsce z podzespołami do drukarek 3D. Naturalnym krokiem było uruchomienie własnej produkcji i ty masz szansę w tym uczestniczyć.

Poszukujemy Pracownika produkcji do nowo tworzonego zespołu naszej prototypowni.
Naszym celem jest dostarczanie podzespołów do drukarek 3D oraz urządzeń CNC, twoim zadaniem będzie przygotowanie naszych produktów na naszej małej linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w młodym i przyjaznym zespole,
  • Realizację ciekawych projektów w zakresie budowy drukarek 3D i maszyn CNC,
  • Szkolenia z zakresu obsługi drukarek 3D i frezarek CNC,
  • Własny park maszynowy, możliwość rozwijania własnych pomysłów,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość skorzystania z benefitów,
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni Redłowie, do którego dojście pieszo ze stacji SKM Redłowo zajmuje 5 minut.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (preferowane: tokarz, mechanika i budowa maszyn),
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Ponad wszelką miarę komunikatywność,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),
  • Mile widziana znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zamówień produkcyjnych,
  • Obsługa parku maszynowego (stół do cięcia aluminium, tokarka, frezarko-wiertarka, gwintownica),
  • Rozładunek, pakowanie i załadunek towarów z produkcji,
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu,
  • Wykonywanie zestawień odpadów produkcyjnych z realizowanych zleceń,
  • Uzupełnianie raportów z wykonanej pracy/ zamówień,
  • Udział w inwentaryzacjach magazynu,
  • Podstawowa gospodarka magazynowa.

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom Grzegorz Szczechowiak. Zastrzegamy sobie możliwość́ kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Madkom Grzegorz Szczechowiak, z siedzibą w Gdyni (81-439), ul. Władysława Syrokomli 3a
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych rekrutacja@hobbystore.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do której aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od złożenia aplikacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGdynia.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty