PIEKARZ

Oferta pracy dodana przez: Manufakturamojejmamy, w kategorii: Pozostałe

PIEKARZ

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Manufakturamojejmamy, w dniu: 2021-07-08

Pełna treść ogłoszenia:

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o.Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów.
W związku z prężnym rozwojem naszego oddziału w Kolbudach, poszukujemy pracowników na stanowisko: Piekarz.

OFERUJEMY:
- ciągłość zatrudnienia bez względu na uwarunkowania pandemiczne czy sezonowość branży
- miłą atmosferę w prężnie rozwijającej się firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,
- rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach,
- obiady pracownicze dofinansowane przez pracodawcę.

WYMAGANIA:
- punktualność,
- sumienność i odpowiedzialność,
- mile widziane doświadczenie w branży piekarniczej,
- mile widziana: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OBOWIĄZKI:
- produkcja wyrobów piekarniczych zgodnie z zatwierdzonymi recepturami,
- dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność,
praca zmianowa

Prosimy o nadsyłanie aplikacji na:   praca@manufakturamojejmamy.pl , z dopiskiem: "Piekarz".

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kolbudy

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 502130000

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiGdynia.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty